pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.04): handlowa en

Choinka na Święta od Atrium Siemianowice!

Data dodania: 9 grudnia 2019

Czas na święta pachnące choinką! Z okazji ich nadejścia Atrium Siemianowice rozda swoim klientom za zakupy prawdziwe zielone drzewka! Akcja startuje w czwartek, 19 grudnia i potrwa do poniedziałku, 23 grudnia.

 

W Atrium Siemianowice zapachniało świętami i… zielonymi choinkami! Boże Narodzenie tuż, tuż, a wyjątkowej atmosferze ostatnich przygotowań do świąt towarzyszy specjalna akcja choinkowa. Klienci, którzy w dniach 19 – 23 grudnia dokonają zakupów na kwotę minimum 200 zł (maks. na dwóch paragonach), otrzymają bon podarunkowy, upoważniający ich do odebrania ozdobnej jodły kaukaskiej. Idealnie sprawdzi się ona w roli bożonarodzeniowego drzewka.
Kupony podarunkowe wydawane będą klientom do wyczerpania przeznaczonej puli bonów w danym przedziale czasowym w konkretnym dniu. W przypadku niewykorzystania puli kuponów w danym dniu, przechodzą one na dzień następny.

Świąteczna akcja choinkowa w Atrium Siemianowice odbędzie się w dniach 19-23 grudnia, w godzinach 12:00-20:00. Podczas trwania akcji drzewka będą do odbioru w sklepie Bricomarché.

 

Lokalizacja najemcy

Legenda

bankomat
pokój matki z dzieckiem
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
czyszczarka do obuwia
miejsce zabaw dla dzieci
punkt wymiany książek
stojaki na rowery
stacja naprawy rowerów
miejsca parkingowe